Prostamol UNO [recenze]: Zbaví vás častého močení?

Aktualizováno dne:

Na potíže s častým močením se musí ve zralém a pokročilejším věku připravit prakticky všichni muži. Na vině bývá postupně se zvětšující prostata, kvůli které je často komplikované kvalitně vyprázdnit močový měchýř. Mohl by vám od těchto potíží ulevit Prostamol UNO, který je ve volném prodeji v lékárnách?

prostamol uno recenze

Zvětšená prostata je poměrně běžný problém, se kterým se učí žít mnoho mužů, kteří už mají na kontě nějakou tu dekádu. Mnohdy za tímto jevem není rakovinotvorné bujení, takže nejde o život ohrožující stav. Na druhou stranu, časté noční vstávání může přispět ke zvýšené únavě a k partnerským problémům.

Přečtěte si: Znáte bylinky na prostatu a na močové cesty?

Z toho důvodu pánové v určitém bodě často zkouší volně prodejné doplňky stravy a léky, které mohou přispět k redukci častého močení, ke zlepšení jeho plynulosti a k omezení nočního vstávání, které ruší vás i protějšek.

💡  Nakupujte bezpečně: Prostamol UNO nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na prostatu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Prostamol UNO na Benu.cz

Jelikož je na trhu přípravků na prostatu nespočet, mrkneme se, co konkrétně pánové říkají o dlouhodobém užívání Prostamol UNO.

Co je Prostamol UNO? prostamol recenze

✅ Prostamol UNO je volně prodejný registrovaný léčivý přípravek pro muže, který  obsahuje látky, jež podporují normální stav močových cest a prostaty.  V jeho složení najdeme látky přírodního původu. Pánové také jistě ocení, že užívání tohoto přípravku by nemělo negativně ovlivnit sexuální funkce.

Tip redakce – Prostamol UNO prostamol na prostatu

💊 Volně prodejný lék

✅ Na problémy s prostatou
✅ Na zvětšenou prostatu
✅ Na potíže s močením
✅ Léčivou látkou je serenoový extrakt

 

 

Složení

Mezi obsaženými látkami v ✅ Prostamol UNO nacházíme serenou plazivou, která se u mužů v poslední době těší zvýšené oblibě. Ve srovnání s některými doplňky stravy na prostatu a na podporu močových cest je to ale možná trochu málo. O něco víc látek obsahuje například doplněk stravy Uniprosta či Prostalex.

Je tedy na vás, zda máte zájem vyzkoušet de facto jednodruhový přípravek na prostatu, či chcete zkusit doplněk stravy, který toho však obsahuje širší spektrum.

Kompletní složení

Léčivá látka v 1 tobolce
Serenoový extrakt 320,0 mg

Způsob užívání

V průběhu dne se užívá pouze 1 tobolka, což je pozitivní, protože v některých případech je nutné užít dvě a více kapslí. V ideálním případě by se měla tobolka užít po jídle, nejlépe v přibližně stejnou denní dobu. Nezapomeňte ✅ Prostamol UNO zapít dostatečným množstvím vody.

Dostupnost a cena

Jedno balení ✅ Prostamol UNO obsahuje 90 tobolek, což znamená, že při užití jedné za den vám vydrží na 3 měsíce užívání. A to rozhodně není špatné. Když se podíváme na cenu, pohybuje se kolem 565,- za jedno balení, takže i cenově patří k dostupným produktům.

Pozitivní je i jeho dobrá dostupnost, protože Prostamol UNO koupíte prakticky ve všech lékárnách, včetně těch internetových. Mohou ho tedy vyzkoušet všichni muži, kteří o jeho užívání projeví zájem a nemusí se bát, že je to po finanční stránce zruinuje.

Zkušenosti uživatelů

✅ Prostamol UNO má na srovnávačích Zboží a Heuréka poměrně vysoké hodnocení, což napovídá, že jde o kvalitní výrobek. Na tom prvním se spokojenost s ním pohybuje na úrovni 4,5 hvězdiček z 5. Na tom druhém je pak celková spokojenost s ním na úrovni 90 %. Srovnávač Heuréka ho dokonce uvedl jako TOP 19. výrobek v kategorii.

Při rozhodování, zda Prostamol UNO zkusíte, však hrají velkou roli i konkrétní slova nakupujících. Na jejich základě si lze udělat celkem dobrý obrázek o tom, co přesně máte během užívání očekávat.

Muži, kteří se rozhodli Prostamol UNO vyzkoušet často říkají, že:

Výhody
  • Ho užívají dlouhodobě a podle nich brání zhoršování problému
  • Se u nich omezilo noční vstávání
  • Jsou spokojení
  • Se při jeho užívání nemusí bát chodit do města

Ti nespokojení zmiňují, že:

Nevýhody
  • Obsahuje příliš málo účinných látek
  • Jsou jiné přípravky účinnější
  • Je jeho cena příliš vysoká

Zkušenosti z internetu

prostamol uno zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
prostamol uno diskuze
Zdroj: Pilulka.cz

Na některé muže však neúčinkuje tak, jak by si představovali. V některých případech také hodnotící zmínili, že jim vadí jeho vyšší pořizovací cena. Když se však podíváme na cenu jiných přípravků na prostatu a schéma jejich užívání, v tomto ohledu ✅ Prostamol UNO nijak zásadně nevybočuje z průměru.

Vzhledem ke všem výše uvedeným skutečnostem bychom se na vašem místě nebáli Prostamol UNO vyzkoušet.

Alternativy Prostamol UNO

Chcete si doplněk stravy Prostamol UNO porovnat s dalšími přípravky na prostatu? Napsali jsme pro vás další recenze tak, aby byl váš výběr jednodušší. Přírodní doplněk stravy Uniprosta, Prostenal ControlProstalex nebo Polenal Forte.

 

 

Také máte s tímto produktem na prostatu dobrou zkušenost, nebo dáváte přednost vícesložkovým doplňkům stravy?

Napsat komentář