Uniprosta [recenze]: Konečné řešení vašich problémů s prostatou?

Aktualizováno dne:

Na problémy s močením se musí v průběhu života připravit téměř každý muž, protože běžně souvisejí s nezhoubně zvětšenou prostatou. Pokud už vás otravuje močení v noci a časté nutkání si odskočit, bude pro vás dobrou volbou dlouhodobé užívání doplňku stravy Uniprosta?

Benigní hyperplazie prostaty není nebezpečná, protože ji nezpůsobuje rakovinotvorné bujení. I přesto však dokáže mužům dost znepříjemnit jejich existenci. Můžete se například přistihnout při tom, že si potřebujete odskakovat častěji, než jak tomu bylo doposud zvykem. Kvůli nedostatečně vyprázdněnému měchýři na vás navíc může číhat opakovaný zánět močových cest, který způsobuje řezání a pálení při vyprazdňování.

Přečtěte si: Jaké existují bylinky na prostatu a na močové cesty?

Aby se zvýšil váš každodenní komfort, není na škodu sáhnout po kvalitním přírodním doplňku stravy na podporu normálního stavu močových cest a prostaty, který může přispět k tomu, že v noci budete zase klidně spát.

Dnes se v této recenzi společně zaměříme na to, co můžete očekávat v případě, že si zvolíte přípravek Uniprosta.

Co je Uniprosta?

✅ Uniprosta je český doplněk stravy pro muže, které trápí nezhoubně zvětšená prostata a nedostatečná funkce močových cest. V jeho složení se nachází 8 látek přírodního původu, které pomáhají řešit časté noční i denní močení, přerušované močení a další potíže, které se s tímto problémem často spojují. Také obsahuje látky, které podporují vitalitu a potenci, takže byste se měli brzy zase cítit ve své kůži.

Jaké má Uniprosta složení?

Pokud úzkostlivě sledujete, co přijmete do těla, určitě vás potěší, že ✅ Uniprosta obsahuje komplex několika bylinek, které kombinuje ještě s dalšími látkami, které mají pozitivní vliv na podporu normálních tělesných funkcí.

Mezi hlavní účinné složky patří:

 • Serenoa plazivá
 • Slivoň africká
 • Vrbovka malokvětá
 • Kopřiva dvoudomá
 • Zinek
 • Lykopen
 • Selen
 • Beta-sitosterol
Aktivní látky (1 kapsle) referenční hodnota příjmu (1 kapsle)
Saw palmetto (extrakt z plodů Serenoa Repens, obsah mastných kyselin 45 %) 320 mg
Vrbovka malokvětá (extrakt z natě Epilobium parviflorum 10:1) 100 mg
Slivoň africká (extrakt z kůry Pygeum africanum 5:1, odpovídá 300 mg pygea) 60 mg
Kopřiva dvoudomá (extrakt z kořene Urtica dioica, obsah kyseliny křemičité 1 %) 50 mg
Zinek (citrát zinečnatý) 5 mg
Lykopen 20 % 1 000 μg
Selen (seleničitan sodný) 27,5 μg
Beta-sitosterol (extrakt z kořene Urtica dioica) 0,5 mg

Některé z těchto látek například přispívají ke zlepšení průtoku moči. Další se spojují s podporou plodnosti, s odvodněním organismu a podobně. Jak je tedy vidět, Uniprosta nabízí skutečně široké spektrum pozitiv.

Cena a kde koupit

Nejjednodušším způsobem, jak se k doplňku stravy ✅ Uniprosta dostat, je jeho nákup na oficiálních stránkách, kde si lze přečíst i zkušenosti zákazníků a recenze. Také vás nejspíš budou zajímat Uniprosta akce, protože získáte příležitost koupit balení na několik měsíců se zajímavou slevou. V některých případech lze dokonce uplatnit přepravu prostřednictvím konkrétního dopravce zcela zdarma, což znamená další citelnou úsporu finančních prostředků.

Cena za jedno balení Uniprosta se pohybuje na úrovni 379,- + poštovné. Při nákupu dvou balení zaplatíte 739,- a dopravu přes Balíkovnu budete mít zdarma. Tři balení tohoto doplňku stravy pak koupíte za 999,- a budete mít poštovné zdarma. Standardní doporučené užívání je 1 tobolka denně a v jednom balení je jich 60, takže i po ekonomické a uživatelské stránce je tento doplněk stravy uživatelsky přívětivý.

Ověřený nákup

Doplněk stravy Uniprosta doporučujeme nakoupit na oficiálních stránkách. Pokud tak učiníte, můžeme z vlastní zkušenosti potvrdit, že vám Uniprosta v pořádku dojde do pár pracovních dnů.

 

Zkušenosti zákazníků

Stejně jako jindy se i nyní zaměříme na zkušenosti zákazníků s tímto výrobkem. Snáze se tedy dokážete rozhodnout, jestli mu dáte šanci.

Muži, kteří se rozhodli doplněk stravy Uniprosta vyzkoušet o něm říkají, že:

 • Se jim ulevilo
 • Jim vyhovuje rychlé dodání výrobku
 • Skvěle funguje při dlouhodobém používání
 • Jim vyhovuje jeho výhodná cena

Vzhledem k tomu, že uživatelské recenze jsou veskrze pozitivní, rozhodně nešlápnete vedle, když se rozhodnete tento český produkt vyzkoušet.

Zboží.cz

 

Také máte s doplňkem stravy Uniprosta na podporu normálního stavu prostaty dobrou zkušenost?

Napsat komentář