Polenal Forte recenze – je účinný na prostatu?

Aktualizováno dne:

Kdo má ve zralém věku problémy s častým a přerušovaným močením, ten může vyzkoušet bylinky na prostatu, které podporují normální stav močových cest. Jelikož na problémy s prostatou existuje široké spektrum bylinných doplňků stravy, ze kterých si můžete vybírat, dnes se zaměříme na to, co vám může nabídnout Polenal Forte.

polenal forte recenze

I když se o tom ve společnosti normálně moc nemluví, v průběhu života muže dochází k několika zásadním změnám, které mohou mít negativní dopady na kvalitu života. Kromě postupného snižování hladiny testosteronu, ke kterému dochází cca od 30 let (zhruba o 1 % ročně), často přichází ke slovu i nezhoubně zvětšená prostata, která způsobuje problémy s častým močením.

Jelikož vás může noční močení budit i několikrát za noc, druhý den nemusíte mít dostatek energie pro vykonávání svých běžných denních aktivit. Také ale můžete trpět na bolesti během močení, malá potřeba vám může zabrat delší dobu a podobně. Jelikož se ale považuje za normální součást života, nenabízí se na tento problém žádná konkrétní léčba. Proto řada mužů sahá po volně prodejných doplňcích stravy na prostatu, které obsahují bylinky.

💡  Nakupujte bezpečně: Polenal Forte nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na prostatu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Polenal Forte na Prozdravi.cz

Co přesně můžete v tomto ohledu očekávat od doplňku stravy Polenal Forte?

Co je Polenal Forte?

✅ Polenal Forte je doplněk stravy pro muže, kteří chtějí  podpořit normální stav své prostaty.  Zajímavostí je, že doporučená věková kategorie je 40+, kdy se potíže s častým močením začínají objevovat běžněji. Také ale obsahuje látku, která podporuje normální stav močového měchýře.

💊 Polenal Forte polenal forte

✅ Pyl z žita setého
✅ Podpora a zdraví prostaty
✅ Výborné zkušenosti

Jaké má složení?

✅ Polenal Forte obsahuje jednu hlavní látku, která je přírodního původu. Nebudeme vás dlouho napínat a prozradíme vám, že jde o pyl z žita setého. Je ale tato látka na něco dobrá?

Žito seté vám může nabídnout podporu normálního stavu prostaty a močového měchýře, z toho důvodu po něm můžete sáhnout i vy. Ve srovnání s ostatními doplňky stravy pro muže pak už neobsahuje žádnou další hlavní látku, pouze látky vedlejší, které zaručují, že kapsle drží pohromadě.

Na druhou stranu, pokud hledáte alternativu k vícesložkovým doplňkům stravy, mezi které patří třeba ✅ Uniprosta, není důvod, proč byste neměli ✅ Polenal Forte vyzkoušet.

Kompletní složení

Aktivní látka v denní dávce
Žito seté 500 mg

Doporučené dávkování

Aby vám mohl ✅ Polenal Forte nabídnout své účinky, je důležité, abyste dodržovali doporučené dávkování. To činí 2 tablety jednou až třikrát denně. Jedno balení pak obsahuje dohromady 100 tablet, takže v závislosti na tom, pro jak velkou dávku se rozhodnete, vám může jedno vydržet i přes měsíc, nebo naopak na méně než 1 měsíc.

Cena + kde ho sehnat?

Doplněk stravy ✅ Polenal Forte koupíte ve volném prodeji v lékárnách, díky čemuž o něm můžeme říct, že je velmi dobře dostupný. Jeho cena se pak pohybuje (v závislosti na prodejci) v rozmezí 450-550,-.

Zkušenosti zákazníků

Nyní přichází čas zjistit, jak si ✅ Polenal Forte stojí přímo u zákazníků. Byli s ním spokojení? A pokud ano, co přesně o něm říkají?

Jedním z prvních vodítek je celkové hodnocení na srovnávačích zboží. Na jednom má celkovou spokojenost 82 %. Na druhém pak spokojenost s ním vyšplhala až na  4,1 z 5.  Už to tedy samo o sobě napovídá, že Polenal Forte patří k tomu lepšímu, co je u nás v této kategorii k sehnání.

Když se navíc podíváme na konkrétní zkušenosti, zjistíme, že muži o tomto doplňku stravy nejčastěji říkají, že:

Výhody
  • Na ně funguje
  • Když se bere větší doporučená dávka, tak na ně působí
  • Si nevšimli žádných vedlejších dopadů během užívání
  • By ho doporučili i ostatním
  • Jim pomohl s vleklými potížemi s prostatou

Ti nespokojení naopak zmiňují, že:

Nevýhody
  • Obsahuje pouze 1 účinnou látku
  • Je příliš drahý
  • Na ně vůbec nepůsobil

V případě, že doplněk stravy Polenal Forte máte doma i vy, ale máte pocit, že na vás nepůsobí, zkuste zvýšit velikost dávky (tak, aby byla zároveň v souladu s doporučeným užíváním). Je docela dobře možné, že potřebujete trochu přidat.

Vzhledem k mnoha pozitivním zkušenostem bychom se nebáli Polenal Forte při nejbližší příležitosti vyzkoušet.

Alternativy Polenal Forte

Chcete si doplněk stravy Polenal Forte porovnat s dalšími přípravky na prostatu? Napsali jsme pro vás další recenze tak, aby byl váš výběr jednodušší. Přírodní doplněk stravy UniprostaProstamol UNOProstalex nebo Prostenal Control.

 

 

Také už máte s tímto doplňkem stravy zkušenost, nebo o něm slyšíte dnes poprvé?

 

Napsat komentář