Polenal Forte recenze – je účinný na prostatu?

Aktualizováno dne:

Kdo má ve zralém věku problémy s častým a přerušovaným močením, ten může vyzkoušet bylinky na prostatu, které podporují normální stav močových cest. Jelikož na problémy s prostatou existuje široké spektrum bylinných doplňků stravy, ze kterých si můžete vybírat, dnes se zaměříme na to, co vám může nabídnout Polenal Forte.

I když se o tom ve společnosti normálně moc nemluví, v průběhu života muže dochází k několika zásadním změnám, které mohou mít negativní dopady na kvalitu života. Kromě postupného snižování hladiny testosteronu, ke kterému dochází cca od 30 let (zhruba o 1 % ročně), často přichází ke slovu i nezhoubně zvětšená prostata, která způsobuje problémy s častým močením.

Jelikož vás může noční močení budit i několikrát za noc, druhý den nemusíte mít dostatek energie pro vykonávání svých běžných denních aktivit. Také ale můžete trpět na bolesti během močení, malá potřeba vám může zabrat delší dobu a podobně. Jelikož se ale považuje za normální součást života, nenabízí se na tento problém žádná konkrétní léčba. Proto řada mužů sahá po volně prodejných doplňcích stravy na prostatu, které obsahují bylinky.

Co přesně můžete v tomto ohledu očekávat od doplňku stravy Polenal Forte?

Co je Polenal Forte?

Polenal Forte recenze
Polenal Forte recenze

Polenal Forte je doplněk stravy pro muže, kteří chtějí podpořit normální stav své prostaty. Zajímavostí je, že doporučená věková kategorie je 40+, kdy se potíže s častým močením začínají objevovat běžněji. Také ale obsahuje látku, která podporuje normální stav močového měchýře.

Jaké má složení?

Polenal Forte obsahuje jednu hlavní látku, která je přírodního původu. Nebudeme vás dlouho napínat a prozradíme vám, že jde o pyl z žita setého. Je ale tato látka na něco dobrá?

Žito seté vám může nabídnout podporu normálního stavu prostaty a močového měchýře, z toho důvodu po něm můžete sáhnout i vy. Ve srovnání s ostatními doplňky stravy pro muže pak už neobsahuje žádnou další hlavní látku, pouze látky vedlejší, které zaručují, že kapsle drží pohromadě.

Na druhou stranu, pokud hledáte alternativu k vícesložkovým doplňkům stravy, mezi které patří třeba ProstaXin, není důvod, proč byste neměli Polenal Forte vyzkoušet.

💊 Polenal Forte polenal forte

✅ Pyl z žita setého
✅ Podpora a zdraví prostaty
✅ Výborné zkušenosti

 

Doporučené dávkování

Aby vám mohl Polenal Forte nabídnout své účinky, je důležité, abyste dodržovali doporučené dávkování. To činí 2 tablety jednou až třikrát denně. Jedno balení pak obsahuje dohromady 100 tablet, takže v závislosti na tom, pro jak velkou dávku se rozhodnete, vám může jedno vydržet i přes měsíc, nebo naopak na méně než 1 měsíc.

Cena + kde ho sehnat?

Doplněk stravy Polenal Forte koupíte ve volném prodeji v lékárnách, díky čemuž o něm můžeme říct, že je velmi dobře dostupný. Jeho cena se pak pohybuje (v závislosti na prodejci) v rozmezí 450-550,-.

Zkušenosti zákazníků

Nyní přichází čas zjistit, jak si Polenal Forte stojí přímo u zákazníků. Byli s ním spokojení? A pokud ano, co přesně o něm říkají?

Jedním z prvních vodítek je celkové hodnocení na srovnávačích zboží. Na jednom má celkovou spokojenost 82 %. Na druhém pak spokojenost s ním vyšplhala až na  4,1 z 5.  Už to tedy samo o sobě napovídá, že Polenal Forte patří k tomu lepšímu, co je u nás v této kategorii k sehnání.

Když se navíc podíváme na konkrétní zkušenosti, zjistíme, že muži o tomto doplňku stravy nejčastěji říkají, že:

  • Na ně funguje
  • Když se bere větší doporučená dávka, tak na ně působí
  • Si nevšimli žádných vedlejších dopadů během užívání
  • By ho doporučili i ostatním
  • Jim pomohl s vleklými potížemi s prostatou

V případě, že doplněk stravy Polenal Forte máte doma i vy, ale máte pocit, že na vás nepůsobí, zkuste zvýšit velikost dávky (tak, aby byla zároveň v souladu s doporučeným užíváním). Je docela dobře možné, že potřebujete trochu přidat.

Vzhledem k mnoha pozitivním zkušenostem bychom se nebáli Polenal Forte při nejbližší příležitosti vyzkoušet.

 

Také už máte s tímto doplňkem stravy zkušenost, nebo o něm slyšíte dnes poprvé?

 

Napsat komentář