Prostenal [recenze]: Je účinný v péči o prostatu, nebo jde jen o reklamu?

Aktualizováno dne:

Pokud uvažujete o tom, že v blízké době vyzkoušíte některý z volně prodejných doplňků stravy na podporu normálního stavu prostaty a močových cest, dost možná si vzpomenete na to, že kolem vás někdy prošla Prostenal reklama a skočíte si pro něj do nejbližší lékárny. Než se s ním ale pohrnete k pokladně, podíváme se, jestli za to skutečně stojí.

prostenal recenze

Problémy s prostatou nejsou v mužské populaci vůbec nijak neobvyklé. V mnoha případech dochází k jejímu postupnému zvětšování. V řadě situací navíc za tímto tělesným projevem není obávaná rakovina prostaty, takže nejde o patologický stav, který by vás ohrožoval na životě. (Jelikož se ale rakovina prostaty dá s nezhoubně zvětšenou prostatou snadno zaměnit, je rozumné pravidelně docházet na prevenci k urologovi.)

I přesto, že je něco považováno za normální ale neznamená, že to nemůže negativně ovlivňovat kvalitu vašeho každodenního života. Prostata se nachází pod močovým měchýřem v těsném sousedství močové trubice. Její zvětšení může významně zhoršit schopnost močit. Také vás může noc co noc obtěžovat časté nutkání na močení, které zhoršuje kvalitu spánku.

💡  Nakupujte bezpečně: Prostenal Control nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na prostatu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Prostenal Control na Benu.cz

Jaké jsou s doplňkem stravy Prostenal zkušenosti? A co Prostenal Control přesně obsahuje?

O Prostenal Control

✅ Prostenal Control je volně prodejný doplněk stravy od známé značky Walmark, který seženete v každé lepší lékárně. (Včetně těch internetových.) Prostenal obsahuje 90 tablet a kromě toho, že  by měl podporovat normální stav prostaty, obsažené látky by měly mít dobrý vliv i na potenci.  Určitě vás také potěší, že tento doplněk stravy obsahuje komplex několika vitamínů a bylinek.

Tip redakce – Prostenal Control prostenal control recenze

 

💊 Doplněk stravy

✅ Pro zdravou prostatu
✅ 6 přírodních látek
✅ Podpora močového měchýře
✅ Podpora ledvin

 

Složení Prostenal Control

Líbí se nám, že ve složení tohoto přípravku nacházíme poměrně často používané látky, které se spojují s podporou normální funkce prostaty a vitalitou. Další pak podporují i plodnost a normální stav imunitního systému a kostí a pomáhají udržovat normální náladu.

Ve složení tohoto přípravku objevíme:

  • Vitamín D3
  • Vitamín B6
  • Saw palmetto
  • Kopřivu dvoudomou
  • Kotvičník zemní

Kompletní složení

Aktivní látka v 1 tabletě
Saw palmetto 320,0 mg
Kopřiva dvoudomá 240,0 mg
Kotvičník zemní 100,0 mg
Vitamin D3 10,0 mcg (200 %*)
Vitamin B6 1,4 mg (100 %*)
Zinek 10,0 mg (100 %*)
*% RHP – referenční hodnota příjmu

Technicky vzato, pokud bojujete nejen s přerušovaným a častým močením, ale i s nedostatkem vitality, slabším imunitním systémem a únavou, pak by pro vás mohl ✅ Prostenal Control představovat solidní volbu.

Je ale třeba zmínit, že ve srovnání s některými jinými přípravky s této kategorie obsahuje méně aktivních látek. Je tedy moudré podívat se i po dalších dostupných alternativách, ke kterým patří například český doplněk stravy Uniprosta, doplněk stravy Polenal Forte či doplněk stravy Prostalex.

Dávkování a cena

Dávkování ✅ Prostenal Control je velice jednoduché, protože stačí, když si za den vezmete jednu kapsli. Jelikož v balení najdeme 90 tablet, znamená to, že vám tento přípravek vydrží na tři měsíce užívání. (Což se vyplatí.)

Díky tomu vám jeho pořizovací cena dost možná nepřijde být ani tak vysoká. Pohybuje se na úrovni kolem 600,- za jedno. Když ji však rozpočítáte, zjistíte, že jeden měsíc vás vyjde na částku kolem 200,-. Samozřejmě ale také záleží na tom, kde nakupujete. ✅ Prostenal Control je někde levnější a jinde naopak dražší.

Jaké jsou zkušenosti mužů?

Nyní se můžeme mrknout na to, co o užívání ✅ Prostenal Control říkají samotní pánové a jestli by ho doporučili i ostatním, kteří jeho vyzkoušení zvažují. Stejně jako vždy se díváme jak na Zboží, tak na srovnávač Heureka. Zajímavé je, že na Heureka jsou jen dvě recenze a celková spokojenost se pohybuje na úrovni 55 %. Na Zboží je situace diametrálně odlišná. Zkušeností je 282 a celková spokojenost je 4,1 hvězdiček z 5. Jde tedy o poměrně výrazný názorový kontrast.

Muži o tomto přípravku zmiňují, že:

Výhody
  • Ho používají každý den a jsou spokojení
  • Jim ho doporučil urolog a jsou spokojení

Ti nespokojení nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
  • Si po měsíci užívání nevšimli změny
  • Je podle jejich názoru průměrný
  • Na ně funguje

Zkušenosti z internetu

prostenal zkušenosti
Zdroj: Pilulka.cz
prostenal diskuze
Zdroj: Zbozi.cz

V případě, že máte skutečně velké problémy s prostatou, je otázkou, zda na vás bude ✅ Prostenal Control dostatečně účinný. Určitě ho ale můžete vyzkoušet a posléze si ujasnit, zda budete v jeho užívání pokračovat dál.

Jaké jsou alternativy Prostenal Control?

Chcete si doplněk stravy Prostenal Control porovnat s dalšími přípravky na prostatu? Napsali jsme pro vás další recenze tak, aby byl váš výběr jednodušší. Přírodní doplněk stravy Uniprosta, Prostamol UNO, Prostalex nebo Polenal Forte.

 

 

Máte s Prostenal Control nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, jakou?

Napsat komentář