Prostalex [recenze]: Má účinky na prostatu?

Aktualizováno dne:

Problémy s močením dovedou být opravdu velmi nepříjemné. Co když si ale vaše prostata nedá jednoduše říct? V tom případě můžete vyzkoušet dlouhodobé užívání některého z volně prodejných doplňků stravy pro muže. Může být tou správnou volbou Advance Prostalex?

prostalex recenze

Problémy s nezhoubně zvětšenou prostatou jsou u zralých a starších mužů celkem běžné. I když se zatím přesně neví, proč začíná prostata samovolně růst, za tímto jevem není rakovinotvorné bujení. Z toho důvodu se nemusíte bát, že by mohla nějak přímo ohrožovat váš život.

Na druhou stranu, pokud máte problémy s častým močením, nočním močením, přerušovaným proudem moči, močovou inkontinencí a náhlým nutkáním na močení, je pochopitelné, že se velká pozornost točí kolem tohoto problému a na ostatní věci vám nezbyde moc čas. A protože to může být dost otravné, je pochopitelné, že vynaložíte nemalé úsilí, abyste našli rychlou a efektivní úlevu.

💡  Nakupujte bezpečně: Prostalex nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na prostatu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Prostalex.cz

Může vám ji nabídnout doplněk stravy Advance Prostalex?

Co je Advance Prostalex?

Advance Prostalex je doplněk stravy od známé značky Advance Nutraceutics, který  obsahuje bylinky na prostatu, jež podporují její normální funkci.  Dá se sehnat ve volném prodeji v mnoha internetových a kamenných lékárnách, což z něj činí velmi dobře dostupné řešení vašich potíží. Stejně jako jiné doplňky stravy z portfolia tohoto výrobce obsahuje několik látek, které se ve svých dovednostech podporují navzájem.

Tip redakce – Advance Prostalex advance prostalex recenze

💊 Přírodní doplněk stravy

✅ 4 přírodní látky
✅ podpora normální funkce a zdraví prostaty
✅ podpora normální funkce a zdraví močových cest
✅ podpora normální funkce a zdraví močového měchýře

 

 

Složení a účinky

Nyní se mrkneme na to, co vše najdeme uvnitř každé jedné kapsle.

Ve složení nacházíme:

 • Saw palmetto
 • Kopřivu dvoudomou
 • Slivoň africkou
 • Extrakt ze sóji

Kompletní složení

Aktivní látky v 1 kapsli
Saw palmetto (Serenoa extrakt) 320 mg
Pygeum africanum extrakt 5:1
(odpovídá 250mg pygea)
50 mg
Urtica dioica 50 mg
Beta-sitosteroly 20 mg

Některé z výše uvedených látek se spojují s podporou normálního stavu prostaty. Také mohou přispívat k normální funkci mužského reprodukčního systému. Další zase podporují normální stav ledvin a močových cest. V neposlední řadě se vám šikne i podpora normální funkce močového měchýře.

 

Kolik stojí a jak se užívá?

Advance Prostalex obsahuje 60 kapslí. Co se týče doporučeného užívání, stačí, když užijete 1 kapsli denně. To značí, že jedna tuba vám vyjde rovnou na 2 měsíce. Nemusíte se navíc stresovat tím, že musíte kapsle užívat několikrát za den. I jeho cena je velmi příznivá, za jedno balení zaplatíte kolem 330,-. Ve své podstatě si ho tedy může dovolit prakticky každý muž.

Zkušenosti zákazníků

I když víme, že doplňky stravy od Advance Nutraceutics se těší velké oblibě, podíváme se na to, jak si v očích mužů stojí tento konkrétní výrobek. Jsou s ním spokojení? Koupili by si ho znovu? A doporučili by ho svým kamarádům?

Když se podíváme na souhrnné hodnocení tohoto doplňku stravy na srovnávačích zboží, vidíme, že na jednom se spokojenost s ním pohybuje na úrovni 75 %. Ve druhém případě pak získal 4,2 hvězdiček z 5 možných. To samo o sobě napovídá, že jde o kvalitní produkt, který stojí za to vyzkoušet.

Muži v konkrétních hodnoceních pak o Advance Prostalex říkají, že:

Výhody
 • Se jim zdá být cenově dobře dostupný
 • Ho užívají dlouhodobě a zatím je vše v pořádku
 • Jim vyhovuje velikost balení
 • Registrují sníženou potřebu nutkání na močení
 • Se jim líbí jeho přírodní složení
 • Ho užívají jako podpůrný produkt
 • Se u nich projevil účinek asi 3 měsíce od začátku užívání, takže je třeba vydržet

Ti nespokojení nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Na ně vůbec neůsobil
 • Obsahuje pouze 4 účinné látky
 • By jeho cena mohla být nižší

Zkušenosti z internetu

prostalex hodnocení
Zdroj: Zbozi.cz
prostalex zkušenosti diskuze
Zdroj: Pilulka.cz

Větší skupina mužů je s dlouhodobým užíváním doplňku stravy Advance Prostalex spokojená, je ale důležité, abyste na nástup účinků moc nespěchali a vytrvali jste s jeho užíváním i po dobu několika měsíců.

Své úsilí můžete podpořit i zdravějším životním stylem, který bude zahrnovat snížení přijatého alkoholu a kofeinu, protože tyto látky mohou časté nutkání na močení ještě podpořit.

Alternativy Advance Prostalex

Chcete si doplněk stravy Advance Prostalex porovnat s dalšími přípravky na prostatu? Napsali jsme pro vás další recenze tak, aby byl váš výběr jednodušší. Přírodní doplněk stravy UniprostaProstamol UNO, Prostenal Control nebo Polenal Forte.

 

 

Také máte s doplňkem stravy Advance Prostalex dobrou zkušenost?

Napsat komentář