Prostakan Forte [recenze]: Jaké jsou s ním zkušenosti?

Aktualizováno dne:

Myslíte si, že na trhu nejsou volně prodejné léky na prostatu, které byste mohli v případě potíží vyzkoušet? Tak to se velmi pletete. Jedním z nich je rostlinný léčivý přípravek Prostakan Forte, který je možné koupit v lékárně. Jaké je jeho složení a jaké jsou s ním zkušenosti? Na to vše si odpovíme v následujícím článku.

prostakan forte recenze

Benigní hyperplazie prostaty, nebo také lidově řečeno zvětšená prostata, je problém, se kterým se s velkou pravděpodobností jednoho dne setkáte v nějaké podobě i vy. Buď jako muž začnete každou chvíli odbíhat na malou, nebo vás bude každou hodinu budit během noci partner, který si bude potřebovat pravidelně odskočit.

I když nejde o život ohrožující problém, může významně snížit kvalitu života. Z toho důvodu lékaři obvykle doporučují učinit pár změn, které mohou vést k tomu, že se četnost močení trochu sníží. Součástí tohoto procesu může být kromě jiného i užívání léků a doplňků stravy na prostatu, z nichž mnohé se dají sehnat ve volném prodeji po internetu nebo v lékárně.

💡  Nakupujte bezpečně: Prostakan Forte nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na prostatu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Prostakan Forte na Benu.cz

Co ale máte přesně očekávat, pokud se rozhodnete dát šanci Prostakan Forte?

Co je Prostakan Forte?

✅ Prostakan Forte je rostlinný léčivý přípravek, který se prodává v lékárnách, a který  je určen všem mužům, kteří mají problémy s prostatou.  K dispozici je ve dvou baleních, z nichž to menší obsahuje 60 tobolek a to větší 120 tobolek. Vzhledem k tomu, že jde o lék, měli byste si před jeho užíváním vždy přečíst příbalový leták.

Tip redakce – Prostakan Forte prostakan forte na prostatu

💊 Volně prodejný lék na prostatu

✅ Obsahuje serenou a kopřivu dvoudomou
✅ 120 tobolek

 

 

Jaké má složení?

I přesto, že jde o léčivý přípravek, látky v něm obsažené jsou přírodního původu. To by se mohlo líbit všem, kteří požadují něco, co bude šetrné k jejich tělu.

Ve složení tobolek Prostakan Forte najdeme třeba:

 • Extrakt ze serenoy
 • Extrakt z kořene kopřivy

Ve složení vidíme látky, které se tradičně doporučují na podporu normálního stavu prostaty a na podporu funkce močových cest. Najdeme je ale i ve volně prodejných doplňcích stravy, ve kterých někdy bývá látek ještě trochu víc. Mezi takové patří třeba doplněk stravy Uniprosta, kterému jsme věnovali samostatný článek.

Jaká je cena a jak se užívá?

jak užívat prostakan forte

Cena za tento lék je vyšší, ale ještě se nepohybuje na hranici nesnesitelnosti. Za jedno balení s obsahem 120 kapslí zaplatíte kolem 600,-. Za 60 tobolek pak zaplatíte částku, která se pohybuje na úrovni kolem 400,-.

Zároveň dodáváme, že se moc nevyplatí pokukovat po levnějším a menším balení, protože doporučené dávkování je jedna kapsle dvakrát denně. (Ráno a večer.) Nástup účinků pak trvá zhruba čtyři týdny, takže je nutné ✅ Prostakan Forte užívat opravdu pravidelně a dlouhodobě. Větší balení se tedy jednoznačně vyplatí.

Kdy po něm sáhnout?

Stejně, jako je tomu třeba u Prostamol UNO, i Prostakan Forte se užívá při problémech s močením, které byly způsobeny zvětšenou prostatou.

Zkusit ho tedy můžete, když zaznamenáte:

 • Slabý proud moči
 • Časté noční močení
 • Obtížnější močení
 • Dlouhodobě hůře vyprázdněný močový měchýř
 • Časté nutkání na močení

Jaké jsou s ním zkušenosti

Když se podíváme na celkové hodnocení ✅ Prostakan Forte na srovnávači Heureka, vidíme, že celková spokojenost zákazníků s ním dosahuje úrovně 78 %. To není vůbec špatné, byť je vidět, že někteří uživatelé vnímají, že má nějaké rezervy.

Konkrétně muži ve svých slovních hodnoceních uvádí, že:

Výhody
 • Prostakan Forte užívají na základě doporučení svého urologa
 • Je podle jejich mínění přínosný
 • Se zdá být účinný
 • Jim vyhovuje přírodní složení

Ti nespokojení nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Ani po roce nevnímají rozdíl
 • Jim naopak nevyhovuje vyšší pořizovací cena

Zkušenosti z internetu

prostakan forte zkušenosti z internetu
Zdroj: Pilulka.cz
prostakan forte diskuze
Zdroj: Zbozi.cz

Mnoho recenzentů se shodlo na tom, že jim ✅ Prostakan Forte doporučil jejich urolog. Většina mužů také uvádí, že jim Prostakan s některými problémy pomohl. Ocenili by ale nižší pořizovací cenu a na některé neměl očekávaný efekt.

Jaké existují alternativy?

Vybíráte vhodný přípravek na problémy s prostatou, ale nemůžete se rozhodnout, který zvolit? Napsali jsme pro vás další recenze. Doplněk stravy Uniprosta, Prostenal, Prostalex nebo Polenal Forte.

 

 

Jakou zkušenost s Prostakan Forte máte vy? Vyhovoval vám?

Napsat komentář