ProstaXin [recenze]: Pomáhá jeho složení na zdraví prostaty?

Aktualizováno dne:

Potíže s nezhoubně zvětšenou prostatou se nevyhnout skoro žádnému muži. Je to dáno tím, že zhruba od 25 let má tendenci znovu růst. Tento proces se navíc nezastavuje a mnohdy pokračuje až do stáří. Jelikož může způsobovat potíže s močením a močovými cestami, můžete vyzkoušet některý z volně prodejných doplňků stravy. Co přesně můžete očekávat od doplňku stravy ProstaXin?

prostaxin recenze

Potíže s prostatou se obvykle objevují v pokročilém věku a mohou přetrvávat až do stáří. Vzhledem k tomu, že muži často trpí na noční močení, na inkontinenci a další potíže, které mohou souviset s nesprávným vyprazdňováním močového měchýře, je naprosto pochopitelné, že hledají cesty, jak si mají od svých problémů ulevit.

Jelikož zvětšená prostata není vždycky důvodem k nasazení nějaké konkrétní léčby, pánové se musí zaměřit na zdravější životní styl, jehož součástí může být dlouhodobé užívání doplňků stravy na prostatu.

💡  Nakupujte bezpečně: ProstaXin nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na prostatu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Prostaxin.cz

Jaké jsou zkušenosti s doplňkem stravy ProstaXin? Na to vše se zaměří naše detailní recenze.

Co je ProstaXin?

✅ ProstaXin je doplněk stravy na nezhoubně zvětšenou prostatu, za kterým stojí známá značka NaturaMed Pharmaceuticals. Kromě toho, že podporuje její správnou funkci, pomáhá udržovat normální stav močové soustavy, podporuje sexuální funkce a pomáhá omezovat potřebu močení.

Zajímavostí je, že zájemci mohou vyzkoušet ProstaXin na 30 dní zdarma. K této možnosti se dostanete po vstupu na oficiální stránky distributora. Počítejte ale s tím, že i když výrobek budete mít zdarma, budete muset uhradit poštovné a balné, které činí 49,-.

Tip redakce – ProstaXin prostaxin na prostatu

💊 Doplněk stravy na prostatu

✅ Podpora správné funkce prostaty
✅ Podpora sexuálních funkcí
✅ Podpora tvorby spermií
✅ Přírodní složení

 

 

Složení

Nejspíš vás zajímá, jaké má doplněk stravy ✅ ProstaXin složení. Na základě toho se můžete rozhodnout, jestli se do něj zkusíte investovat své vydělané peníze.

V kapsli najdeme:

 • Saw Palmetto
 • Zinek
 • Lykopen
 • Selen

Zinek přispívá k normálnímu stavu reprodukčního ústrojí. Lykopen je červené barvivo, které se spojuje s pozitivním vlivem na normální stav prostaty. Saw palmetto se spojuje s podporou normálního stavu mužského močového ústrojí. Pro muže je důležitý i selen, protože taktéž podporuje plodnost a normální stav rozmnožovacího ústrojí.

Kompletní složení

Aktivní látka v 1 kapsli
Serenoa plazivá 160 mg
Extrakt z plodů rajčat 13,3 mg (obsah lykopenu 2 mg)
Zinek 12,5 mg
Selen 50 µg

 

Kolik stojí a kde ho koupit?

Když pomineme možnost vyzkoušet doplněk stravy ✅ ProstaXin zdarma (za úhradu poštovného a balného), koupíte ho na oficiálních stránkách distributora. Měsíční balení vás vyjde na 249,-. Můžete si také objednat balení na rok, které vás vyjde na 2 988,-.

Zkušenosti zákazníků

Nyní se podíváme na to, co o doplňku stravy ✅ ProstaXin říkají muži, kteří se ho rozhodli vyzkoušet. Koupili by si ho znovu? Diskuze nám napoví.

Když se začteme do uživatelských recenzí, zjistíme, že muži o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Se omezily jejich potíže s nočním močením
 • Mají plynulejší proud moči
 • Jim vyhovuje
 • Ho kupují opakovaně
 • Se jim líbí jeho složení
 • Je cenově dostupný

Ti nespokojení nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Na ne nefungoval
 • Je jeho ceny příliš vysoká
 • Je balení příliš malé

Nejvíce mužů pozitivně hodnotilo to, že se omezila četnost jejich nočního vstávání kvůli potřebě odskočit si na malou. Vzhledem k tomu, že pravidelné vstávání má negativní vliv na pracovní výkon a na hladinu energie následující den, mnoho pánů to vnímá jako největší benefit.

Také existují muži, kterým vyhovuje možnost vyzkoušet doplněk stravy ✅ ProstaXin jen za úhradu poštovného a balného, protože mohou tento výrobek nejprve otestovat, a teprve pak se mohou rozhodnout, zda chtějí v jeho užívání pokračovat, nebo ne. V případě zájmu navíc můžete objednat balení na rok, takže nemusíte myslet na to, že máte v dohledné době udělat novou objednávku.

Alternativy ProstaXinu

Chcete si doplněk stravy ✅ ProstaXin porovnat s dalšími přípravky na prostatu? Napsali jsme pro vás další recenze tak, aby byl váš výběr jednodušší. Přírodní doplněk stravy UniprostaProstamol UNOProstalex nebo Polenal Forte.

 

 

Také máte s doplňkem stravy ProstaXin dobrou zkušenost?

Napsat komentář