Prostate Complex Dr. Max [recenze]: Má účinky na prostatu?

Aktualizováno dne:

Zlobí vás prostata a stále jste ještě nenašli přípravek, který by vám vyhovoval? V některých případech můžete vyzkoušet přípravky na prostatu od privátních značek, které patří pod rozšířené sítě lékáren. K nim patří třeba Dr. Max, který má v nabídce doplněk stravy Prostate Complex. Vyplatí se ho vyzkoušet?

Benigní hyperplazie prostaty (BHP), nebo také zvětšená prostata, je každodenním problémem řady zralých mužů. Jelikož způsobuje potíže s vyprazdňováním močového měchýře, může způsobovat častější nutkání na močení nebo třeba i častější záněty močového ústrojí.

I když nejde o jev, který by ohrožoval muže na životě, rozhodně nejde o nic příjemného. Mnozí pánové často volí přírodní a volně prodejné doplňky stravy, které kombinují se zdravější životosprávou a s úpravou pitného režimu. Jak si ale vybrat kvalitní doplněk, když jich na trhu existuje tolik, a každý má trochu jiné složení?

A skutečně je výrobek od lékárenské privátní značky kvalitnější než jiné?

Dr. Max Prostate Complex

Dr. Max Prostate Complex je volně prodejný doplněk stravy, který spadá pod privátní lékárenskou značku Dr. Max. To znamená, že ho koupíte buď na online e-shopu této lékárny, nebo v některé z kamenných prodejen. Nikde jinde však není pro zájemce dostupný. Stejně, jako například doplněk stravy Uniprosta, obsahuje Dr. Max Prostate Complex několik látek. Nenajdeme v něm ale tolik bylinek, jako spíš další druhy živin, o kterých si něco povíme hned níže.

Složení Prostate Complex od Dr. Max

složení prostate complex dr max

Ve složení tohoto doplňku stravy vidíme několik bylinek. Pak jsou v něm i některé vitamíny a další živiny, z nichž některé se v doplňcích stravy na prostatu vyskytují různě často. Mohou ale třeba přispět k normální funkci obranyschopnosti, čímž mohou taktéž podpořit normální stav močových cest, které mohou být méně náchylné ke vzniku zánětů.

Konkrétně ve formulaci tohoto výrobku najdeme:

  • Saw palmetto
  • Kopřivu dvoudomou
  • Zinek
  • Selen
  • Vitamín D
  • Lykopen
  • Měď

Tato kombinace může podpořit jak normální stav prostaty, tak normální funkci močových cest. Jak už bylo zmíněno, další podporují i normální stav imunity, odvodňování či normální spermatogenezi. Pokud však hledáte i další alternativy k tomuto výrobku, mrkněte se na tento článek o přípravcích na prostatu.

Vyplatí se to?

Rozhodně lze přičíst lékárně Dr. Max k dobru, že se snaží ze své iniciativy rozšířit nabídku doplňků stravy, které jsou na našem trhu v prodeji. Cena za 90 kapslí se navíc pohybuje na úrovni kolem 449,-. Denně se však užívají 2 kapsle, což znamená, že denní dávka kolem 10,- není úplně nejnižší a balení také nevydrží tak dlouho, jak si možná kupující myslí. Z toho důvodu bychom se na vašem místě porozhlédli i po dalších výrobcích, které mohou po stránce složení i ceny za denní dávku vycházet o něco lépe.

Máte s doplňkem stravy Prostate Complex od Dr. Max nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů.

Napsat komentář