Urinal Akut [recenze]: Pomůže vám se zdravím močových cest?

Aktualizováno dne:

Na močové cesty si musíme dávat dobrý pozor, protože jsou náchylné k tomu, aby se do nich dostaly nežádoucí patogeny, které pak mohou způsobit různě vážné záněty. Speciálně ženy proto musí o své močové cesty opravdu velmi dobře dbát. Mohl by vám pomoci doplněk stravy Urinal Akut?

urinal akut

Často se dopracujeme k infekci močových cest bez toho, abychom tušili, co bylo jejím spouštěčem. Pravda je ale taková, že někdy to ani dost dobře vysledovat nelze. Organismu neprospívá, pokud dlouho zadržujete moč v močovém měchýři. Problematické je i nedostatečné vyprazdňování při problémech se zvětšenou prostatou. U žen také může hrát roli, že po sexuálním styku nechodí vykonat malou potřebu, nebo špatný způsob utírání.

Následkem toho může být pozvolně se rozvíjející infekce, která vám může způsobit nejednu horkou chvilku.

💡  Nakupujte bezpečně: Urinal Akut nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Urinal Akut na Benu.cz

Co přesně vám může v kontextu normálního zdraví močových cest nabídnout Urinal Akut?

Co je Urinal Akut?

✅ Urinal Akut je doplněk stravy od známé značky WALMARK/Idelyn, kterou znají především ženy. (Protože se orientuje i na přípravky pro ženské intimní zdraví.) Zároveň jde o nejvyšší řadu přípravku Urinal, takže si dovede poradit i s náhlými močovými obtížemi.  Může tedy představovat první pomoc při nečekaných problémech. 

Tip redakce – Urinal Akut urinalakut recenze

💊 Doplněk stravy

✅ Pro zdraví močových cest
✅ Kanadské brusinky
✅ Zlatobýl obecný
✅ Vitamin D

 

 

Složení

Je pochopitelné, že ✅ Urinal Akut bude mít ve srovnání s jinými doplňky stravy z řady Urinal nejsilnější složení.

V každé tabletce objevíte:

 • Vysoce koncentrovaný extrakt z brusinek
 • Proanthokyanidiny
 • Zlatobýl obecný
 • Vitamín D

Tato kombinace přispívá k normálnímu stavu močového měchýře a dolních močových cest. Vitamín D je zase důležitý pro normální stav imunitního systému, který potřebuje dostatek síly pro boj s infekcí.

Kompletní složení

Aktivní látka v 1 tabletě
CystiCran (extrakt Vaccinium macrocarpon)
obsahuje proanthokyanidiny (min. 40%) (ekviv. min. 423 000 mg plodů brusinek)
90 mg
36,0 mg
Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea) extrakt min. 10:1 20,0 mg
Vitamin D 5,0 ug

Dávkování

Aby ✅ Urinal Akut fungoval, bohatě stačí, když užijete 1 tabletu denně a zapijete ji dostatečným množstvím vody. Jelikož si můžete vybrat z několika velikostí balení, jedno vám vystačí na 10-20 dní.

Cena a dostupnost

✅ Urinal Akut se dá sehnat ve všech dobrých lékárnách, včetně těch, které prodávají své zboží po internetu. Za menší balení 10 tablet zaplatíte kolem 255,-. Větší, které jich obsahuje 20, pak stojí kolem 350,-.

Vzhledem k tomu, že někdy dokážete zahnat močové potíže za kratší dobu, můžete primárně sáhnout po menším balení. To větší pak můžete využít v několika případech.

Zkušenosti zákazníků

Jelikož je doplněk stravy ✅ Urinal Akut nejsilnějším přípravkem z této řady, je zcela pochopitelné, že od něj mají uživatelé velká očekávání. Podařilo se mu je splnit? Když bychom se měli orientovat především podle počtu hvězdiček na srovnávacích portálech, tak musíme říct, že bychom se do doplňku stravy Urinal Akut rozhodně nebáli investovat, protože dostal skoro plný počet bodů.

Lidé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet, o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Funguje
 • Má rychlý nástup účinků
 • Si ho kupují opakovaně
 • K němu nemají žádné výhrady
 • Zklidňuje
 • Omezuje pálení
 • Poskytuje rychlou úlevu

Ti nespokojení zmiňují, že:

Nevýhody
 • Se po vysazení problémy vrátily
 • Obsahuje příliš málo tablet

Hodnocení z internetu

urinal akut zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
urinal akut diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
urinal akut hodnocení
Zdroj: Lekarna.cz

Některé ženy uvedly, že po vysazení tohoto doplňku stravy se problémy s močovými cestami vrátily, takže se zdá, že na ně měl opravdu vliv.

Mnohé ženy po ✅ Urinal Akut sahají dokonce opakovaně, protože mají zkušenost s tím, že jim pokaždé zvládne rychle ulevit. Z toho důvodu se ho nemusíte bát vyzkoušet při potížích s močovými cestami ani vy.

 

 

Také máte s doplňkem stravy Urinal Akut pozitivní zkušenost?

 

Napsat komentář