Urigo na močové cesty – recenze

Aktualizováno dne:

Záněty močových cest trápí řadu žen. Nevědí, jak na ně. Často však lze zkusit to řešit docela jednoduše, a to bylinnými extrakty na podporu močových cest. Jedna z komplexních péčí o močové cesty je i přípravek Urigo. Poradí si se záněty močového měchýře? Jaké jsou s ním zkušenosti? To se dozvíte, v této recenzi.

💡  Nakupujte bezpečně: Urigo nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na močové cesty doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Urigo.cz

O přípravku Urigo

✅ Urigo je doplněk stravy určený na ochranu močových cest. Udržuje normální pH moči, má přirozené močopudné a dezinfekční účinky.  Jde o přírodní přípravek bez obsahu lepku či laktózy, který prochází řadou procedur pro kontrolu kvality účinných látek.  Přípravek má tedy certifikované složení a je registrovaný u Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

Hodnocení Urigo: Výborné

Urigo na močové cesty, originální balení

Složení

V ✅ Urigo nalezneme 6 přírodních účinných látek. Kromě známých bylinek na močové cesty, jako jsou brusinky, přeslička rolní či kopřiva dvoudomá, zde nalezneme i zajímavou D-manózu, obsaženou mimo jiné i v brusinkách, o které se hovoří, že by mohla mít potenciálně příznivý účinek na záněty močových cest. Dále zde nalezneme zlatobýl obecný a lichořeřišnici větší, které se také často používají na podporu močových cest při infekcích. (Pokud však máte podezření na zánět močových cest, rozhodně neváhejte navštívit lékaře.)

Kompletní složení

Účinná látkaMnožství v 1 tobolceV denní dávce až
D-manóza335 mg1 005 mg
Brusinky (extrakt 25:1)100 mg300 mg
Zlatobýl obecný (8 % flavonů)35 mg105 mg
Lichořeřišnice větší (extrakt 10:1)30 mg90 mg
Přeslička rolní (extrakt)20 mg60 mg
Kopřiva dvoudomá (extrakt)20 mg60 mg

K dopravě a ceně

Cena

Cena doplňku stravy se odvíjí podle aktuální situace. Při uplatnění množstevní slevy, lze koupit Urigo už od 315 Kč za balení (60 tobolek). Lze užívat 1-3 kapsle denně, balení tak zhruba vystačí na měsíc. Při užívání 2 tobolek denně tak může být cena denní dávky už od 10,5 Kč.

Doprava

Při nákupu ✅ Urigo doporučujeme využít oficiální e-shop (na obrázku vlevo). Výrobce tak může zajistit kvalitu dodání a kvalitu doručeného přípravku. Z nabídky dopravců lze využít Zásilkovnu, Balíkovnu, Českou poštu či GLS. Od 2 kusů je k dispozici doprava zdarma.

Recenze a zkušenost

Redakce Urologických listů vyzkoušela ✅ Urigo na vlastní kůži. Záněty močových cest trápí každého z nás, ani my jsme nebyli výjimkou. Urigo jsme užívali po dobu 3 měsíců (2 kapsle denně) a musíme říci, že se vylepšil náš stav. Močení nebylo tolik nepříjemné jako předtím (především už naši redaktorku nic nepálilo při močení). Nutkání k močení se jemně zlepšilo, celkově se cítila naše zkoušející více pohodlně, močový měchýř se více uklidnil a nebolelo ji tak často v podbřišku.

Jak dávkovat Urigo?

Pokud chcete opravdu rychlý nástup účinků, doporučujeme 3 tobolky denně. Pokud však netrváte na rychlém nástupu účinků, případně si chcete účinek rozložit na delší čas, doporučujeme 1-2 tobolky denně. Výrobce uvádí, že lze užívat 1-3 tobolky denně. Přípravek neobsahuje ani lepek, ani laktózu.

Zkušenost máme výbornou, ale vyplatí se za tu cenu? Musíme říci, že ano. V porovnání s jinými doplňky stravy na močové cesty je cena poměrně nízká a složení je opravdu zajímavé, neboť nabízí pestré složení silných účinných látek na močové cesty. To může přinést někdy opravdu zajímavý účinek.

Celkově tak lze užívání doplňku stravy Urigo doporučit z těchto důvodů:

Výhody
  • Přijatelná cena
  • 6 opravdu účinných látek
  • Výborné zkušenosti zákazníků (pomohl jim při zánětech močových cest)
  • Lze užívat dlouhodobě
  • Složení je přírodní a bez vedlejších účinků
  • Tobolky se dobře polykají
  • Funguje, jak má

Další zkušenosti

Při akutním problému jsem brala tři denně, po zlepšení už jenom jednu. A zatím dobrý. Jíťa
Když jsem začala brát tyhle tobolky, byla jsem na tom fakt bledě s močákem. První asi dva měsíce jsem brala tři denně podle popisu. A fakt to pomohlo, zánět se nevrátil a já se cítim líp. Po těch dvou měsících jsem to snížila jen na jednu tobolku denně a už asi půl roku je všechno v pohodě.Simona Pavlíková

Záněty močáku mě fakt štvaly hrozně dlouho a pořád se vracely. No ale jak beru Urigo, tak to fakt už je mnohem lepší a uklidnilo se to. Znát to bylo rychle, užívám ho ale dál teď už spíše jako prevenci. Cenově je to dobré i při dlouhodobém užíváníStana 88, Zboží.cz

Napsat komentář