Indonal [recenze]: Vyřeší problémy s močovými cestami?

Aktualizováno dne:

Indonal Man a Indonal Woman jsou oblíbené doplňky stravy, které jsou dostupné ve volném prodeji. Vzhledem k tomu, že má pomáhat při nejběžnějších potížích, které se týkají zvětšené prostaty a má podporovat normální fungování ženských pohlavních orgánů, je dobré o nich vědět něco víc. Jaké s ním mají uživatelé zkušenosti? Jaká je cena? A dá se některý Indonal použít při zvládání HPV?

Lidský organismus se musí udržovat v kondici, tím spíš, když stárne a přicházejí první potíže. (Například s nezhoubně zvětšenou prostatou.) Ženy zase v průběhu svého života trápí nejrůznější problémy s pohlavními orgány. Proto se může jevit jako záchrana, když si muži i ženy mohou koupit speciální doplněk stravy, který by jim měl pomoci dostat tyto jevy pod kontrolu.

Jedním z těch, které slibují doslova zázraky, je přípravek Indonal, který je k dostání ve verzi jak pro muže, tak pro ženy. Opravdu má ale takové účinky, které deklaruje? A jaké je jeho dávkování?

💡  Nakupujte bezpečně: Indonal nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na močové cesty doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Indonal na Prozdravi.cz

Pokud chcete vědět víc, pak určitě pokračujte ve čtení.

Indonal Man

✅ Indonal Man je přírodní doplněk stravy pro muže, který  podporuje normální stav prostaty a varlat.  Dále by vám měl nabídnout zvýšení hladiny testosteronu a antioxidační účinky. K tomu všemu by měl regulovat hladinu cholesterolu v krvi.

V jeho složení objevíme:

  • Indol-3-karbinol
  • Saw palmetto
Složení V 1 kapsli
Indol-3-karbinol 150 mg
Serenoa plazivá 102 mg

 

Žádné další látky (když pomineme přísady typu želatina, objemové činidlo atd.) tento doplněk stravy neobsahuje.

Co se týče dávkování, ✅ Indonal Man se užívá cca 5-10 minut před jídlem a zapíjí se dostatečným množstvím vody.

Náš TIP – Indonal Man indonal man recenze

🌿 přírodní doplněk stravy

✅ Normalizuje funkci prostaty a varlat
✅ Udržuje normální hladinu mužských hormonů
✅ Pro dlouhodobé užívání

 

 

Indonal Woman

✅ Indonal Woman je přírodním doplňkem stravy pro ženy. Měl by podporovat  normální stav tkáně prsou a normální stav tkáně v děloze.  Co se týče močových cest, o nich se při vyjmenovávání benefitů nikde nepíše. Co se týče složení, obsahuje pouze Indol-3-karbitol. Taktéž se bere cca 5-10 minut před jídlem a zapíjí se dostatečným množstvím vody. Při přítomnosti lékařského nálezu se mohou užívat 2 kapsle denně po dobu 3 měsíců.

Ženy nesmí tento doplněk stravy užívat v době těhotenství a kojení.

Může potlačit HPV?

Jediné zmínky o souvislosti Indonalu a HPV jsme našli u varianty Partner, u které se uvádí, že může potlačovat jeho šíření. Vzhledem k tomu, že si nejsme tímto tvrzením 100% jistí, v případě potřeby bychom se na to zeptali vašeho ošetřujícího lékaře a určitě bychom to nebrali jako hotovou věc. (Zvlášť, když na následky nákazou HPV ročně zemře velké množství žen.)

Náš TIP – Indonal Woman indonal woman recenze

🌿 přírodní produkt

✅ Silný antioxidant
✅ Zvyšuje imunitu organismu
✅ Pro normální hormonální hladinu

 

 

Cena

Doplňky stravy ✅ Indonal seženete především v lékárnách. (A to i v těch internetových.) Cena Indonal Man (120 kapslí) se pohybuje kolem 800,-. V podobné cenové relaci se pohybuje i doplněk stravy Indonal Woman.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Z předchozích odstavců je jasné, že pokud něco může mít pozitivní vliv na močové cesty, pak je to doplněk stravy Indonal Man a Indonal Woman ani tak ne. I tak se ale podíváme na to, co muži a ženy o tomto přípravku nejčastěji říkají.

Muži, kteří mají zkušenost s Indonal Man zmiňují, že:

Výhody
  • Je vhodný i pro dlouhodobé užívání
  • Jde o spolehlivého výrobce
Nevýhody
  • Na ně funguje
  • Je nutné ho užívat dlouhodobě

Ženy, které mají zkušenost s Indonal Woman zase říkají, že:

Výhody
  • Funguje
  • Jim pomohl při řešení potíží
  • Ho užívají dlouhodobě
  • Jim pomohl s ženskými problémy

Zkušenosti uživatelů na internetu

 

indonal man zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
indonal man účinky
Zdroj: Pilulka.cz

 

indonal woman zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
indonal woman účinky
Zdroj: Pilulka.cz

Co si z toho vzít? Že na močové cesty se hodí užívat ✅ Indonal Man. U žen sice na tento typ potíží nefunguje, ale verze pro ně jim může pomoci s jinými věcmi, které souvisejí s neustálým kolísáním hormonálních hladin.

 

 

Máte s Indonal Man nebo Indonal Woman nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Napsat komentář