Advance Urixin [recenze]: Pomůže se zdravím močových cest, nebo ne?

Aktualizováno dne:

Péče o močové cesty je důležitá v každém věku. Kromě dostatečného pitného režimu bychom měli udržovat své tělo v teple a měli bychom dbát na kvalitní intimní hygienu. V neposlední řadě můžeme sáhnout po volně prodejných doplňcích stravy na podporu normálního stavu močových cest. Je vhodné při nákupu pokukovat po doplňku stravy Advance Urixin? Na to se podíváme níže.

urixin recenze

Na záněty močových cest většinou trpí hlavně ženy. Je to dáno tím, že mají mnohem kratší močovou trubici a blízko jejího ústí se nachází vaginální a anální otvor, ze kterých se do ní mohou přesouvat nežádoucí patogeny.

Postupem času se ale karta obrací, ve zralém věku mívají muži potíže se zvětšenou prostatou, která jim brání v kvalitním vyprázdnění jejich močového měchýře. Zbytky moči pak mohou podporovat vznik různě vážných infekcí. (Zánět močového měchýře, zánět prostaty, zánět ledvin…)

💡  Nakupujte bezpečně: Urixin nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na močové cesty doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Urixin.cz

Z toho důvodu je důležité dbát na to, aby byly močové cesty vždy v nejlepší kondici. Může k tomu ale přispět doplněk stravy Advance Urixin? Na to se zaměříme v následujících několika odstavcích.

Co je Advance Urixin?

Advance Urixin je  doplněk stravy z portfolia značky ADVANCE nutraceutics, který má sloužit k podpoře normálního stavu močových cest.  Stejně jako mnoho jiných doplňků stravy od této značky obsahuje především látky přírodního původu, z toho důvodu by měl být šetrný k organismu i k životnímu prostředí.

Tento doplněk stravy slibuje:

 • Podporu normálního stavu dolních močových cest
 • Podporu zdraví ledvin
 • Normální stav močového měchýře

Náš TIP – Urixin urixin na močové cesty

💊 Doplněk stravy pro péči o močové cesty

🌿 6 přírodních látek

✅ Aktivní péče o močové cesty
✅ Přispívá k zdraví ledvin
✅ K dlouhodobému užívání

 

 

Složení

Nyní se podíváme na složení, protože o to jde při nákupu a užívání především.

V každé kapsli objevíme:

 • D-manózu
 • Extrakt z brusinek
 • Zlatobýl obecný
 • Kopřivu dvoudomou
 • Extrakt ze zeleného čaje
 • Laktobacily
Aktivní složky v 1 tabletě
D-manóza 300 mg
Brusinky extrakt 25:1
(odpovídá 5000 mg brusinek)
200 mg
Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea) 30 mg
Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) 30 mg
Zelený čaj extrakt 10 mg
Lactobacillus acidophillus 5 x 108 CFU
Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

 

Tento doplněk stravy zároveň neobsahuje laktózu, lepek ani mléčnou bílkovinu, z toho důvodu ho mohou užívat i lidé, kteří mají intoleranci/alergii na některou z těchto látek.

Jak se užívá?

Na oficiálních stránkách se dočteme, že tento doplněk stravy je vhodný jak pro krátkodobé, tak pro dlouhodobé užívání. Podle vašeho záměru se následně liší jeho dávkování. Při krátkodobých potížích se doporučuje užívat 2 kapsle ráno a 1 večer. Při dlouhodobém užívání se pak užívá pouze 1 kapsle denně. Tento doplněk stravy by se měl vždy užívat společně s jídlem. (Případně před ním.) V neposlední řadě ho nezapomeňte pořádně zapít vodou.

Vzhledem k velikosti dávky vám při krátkodobém užívání vyjde jedno balení na 20 dní. Při užívání jedné kapsle denně (při dlouhodobém užívání) vám pak jedno balení vyjde na 2 měsíce. V každém balení je totiž 60 tablet.

Co o něm říkají zákazníci?

Nyní se podíváme na to, co o Advance Urinix říkají lidé, kteří do něj vložili svou důvěru. Pomohl jim, nebo šlo o vyhozené peníze?

Spokojení zákazníci ve svých recenzích nejčastěji zmiňují, že:

Výhody
 • Měl rychlý nástup účinků
 • Jim pomohl
 • Si ho někteří z nich kupují opakovaně
 • Jim pomohl při častých zánětech močových cest
 • Ho užívají již po dobu několika let
 • Jim pomáhá již při detekci prvních potíží s močovými cestami

Ti nespokojení říkají, že:

Nevýhody
 • Na ně vůbec nefungoval
 • Se špatně polyká

Zkušenosti uživatelů na internetu

urixin zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
urixin účinky
Zdroj: Heureka.cz
urixin hodnocení
Zdroj: Pilulka.cz
urixin složení cena
Zdroj: Pilulka.cz

Většina uživatelů je s užíváním doplňku stravy ✅ Urixin spokojená, o čemž svědčí i jeho vysoké hodnocení na všech existujících srovnávačích zboží. Vzhledem k tomu, že ho mnozí užívají i opakovaně a vždy s pozitivním výsledkem, vyplatí se o jeho vyzkoušení uvažovat.

 

 

Máte s užíváním doplňku stravy Advance Urixin nějakou zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

1 komentář u „Advance Urixin [recenze]: Pomůže se zdravím močových cest, nebo ne?“

 1. Nečekala jsem zázraky,ale bohužel ani po několika měsících užívání žádné zlepšení,záněty
  pokračují stále.

  Odpovědět

Napsat komentář